בעלי תפקידים על יסודי מכבים רעות – מו"ר

מנהלת שש – שנתית – רוית ורון

  • מנהלת חטיבת – הביניים – מימי פאר
  • סגנית ראשונה רווחת הפרט ובגרויות – שרה זהבי-
  • סגנית שנייה מנהלת חטיבה עליונה – אסנת בן צרויה
  • סגנית שלישית פדגוגיה שש – שנתית – רינה כהן
  • סגנית חט"ב – רכזת פדגוגית – קרן עשהאל
  • רכזת יועצות – ליאת הוד
  • רכזת חינוך חברתי קהילתי- חט"ב- נטע מכתאר, חט"ע- אלה שטיר
  • רכז טיולים – צחי ליאון
  • רכזת התפתחות אישית ומעורבות חברתית – טל לוין
  • רכזת מועצת תלמידים – רוית ברקו חט"ב, חט"ע-בת שבע בר
  • מנהלנית – אביבית ורדי
  • רכז בטחון – יניב דורון
  • רכזת מערכת חט"ב– קאהן פרומה
  • אחראית אתר ביה"ס ורכזת מערכת חט"ע– אתי חיים
  • רכזת חינוך מיוחד –רויטל שרמן
  • רכזת רווחת המורים חט"ע – שואלי פסט
  • רכזות עמ"ט- ענת ענבר אל-חי – חט"ב, מיטל ישי – חט"ע

 

 

"האדם יכול לממש את האינדיווידואליות שלו רק בחברה" קארל מארקס

 

 

 

בעלי תפקידים שכבות

שכבה  ז'– רכזת – מזרחי נעמה,

               יועצת – ארזי נועה

כיתה שם המורה
ז1 מזרחי נעמה
ז2 ויינר נועה
ז3 גולן חנה
ז4 סרוסי מיכל
ז5  שילר לאה
ז6  ברזילי נוגה
ז7  שחר מימון מעיין
ז8 קרת מעיין

 

שכבה  ח'  – רכזת –  ג'רסי ונדר ניצן ,

                 יועצת – מאיר שירה

כיתה שם המורה
ח1  יגר ענת
ח2 רסולי חוה
ח3 ירון זוהר
ח4 מכתאר נטע
ח5 בריף נועה
ח6 ג'רסי ונדר ניצן
ח7 חיון מיטל
ח8 סדן חיה
ח9 ששון סיון

 

 

שכבה  ט'– רכזת – סיגל שטארק

              יועצת – נירה בר אשר

 

כיתה שם המורה
ט1  שטארק סיגל
ט2 ברקו רוית
ט3 מור טל
ט4 עמרני רונית
ט5 קוממי צברי הדס
ט6 עשהאל קרן
ט7 רווה שיינר ריקי
ט8 קליינר מאיה
ט9 בראל עדנה

 

שכבה י'– רכזת – דקלה צדוק 

             יועץ – ישי קמחי

כיתה שם המורה
י1 דקלה צדוק
י2 מירב נעים
י3 דגנית כספי-רוזין
י4 אלכס פרלמן
י5 מיכל קורן
י6 חוה קליין
י7 דפנה ליקבורניק
י8 עמית עשור
י9 ענת צפריר
י10 אורית רצ'קובסקי
י11 יעל פישר
י12 איילת פינסקי

שכבה יא'– רכז – נוחמוביץ סיגל

               יועצת – נדלר אפרת

 

כיתה שם המורה
יא1 סיגל נוחמוביץ
יא2 מיטל ישי
יא3 צ'רלי מאק
יא4 אפרת ריבקינד
יא5 קרי אליהו
יא6 לאה סירוטה
יא7 הדר שכטר
יא8 אורנה חזן
יא9 מור צין

 

שכבה יב'- רכזת – זוהר אורן

             יועצת – ליאת הוד

כיתה שם המורה
יב1 פז שחר
יב2 זוהר אורן
יב3 לילך אברהם
יב4 יעל נצר
יב5 גאולה אטלין
יב6 יעקב ולר
יב7 רויטל שרמן
יב8 אורי צמח
יב9 אלה שטיר
יב10 שואלי פסט

 

רכזי מקצוע חט"ב- חט"ע

 

רכזי מקצוע חט"ב- חט"ע

מקצוע חט"ב תיכון
אומנות   הילה מזרחי
אזרחות   טלר אתי
אנגלית מדמון מיכל אליהו קרי
ביוטכנולוגיה   מור יערי
ביולוגיה   גילוני נילי
גיאוגרפיה אורנה קמין כהן מירב
דיפלומטיה   יוסף חסידים סנדרה
היסטוריה גוטמן אתי לוין טל
הנדסת מערכות   אתי הרשקוביץ
חינוך גופני אביגדור גלית(בנות שש-שנתי) טלר מוטי (בנים שש-שנתי)
כימיה   לה פרנס דליה
לשון הבעה והבנה ריקי רווה י'- בן אהרון חגית, יא'- לילך אברהם
מדעים תמר חגי  
מזרחנות   גלית סדן
מחשבים/הנדסת תוכנה   שרה שרון
מחשבת /תרבות ישראל חיה סדן זהבי שרה
מתמטיקה מורן יונה רבקינד אפרת + גריזמן ענת
סוציולוגיה/פסיכולוגיה   רן אורית
ספרות נטע מכתאר י"ב- אורן זוהר + י'-יפעת בן דב
ערבית קוממי צברי הדס בן אבי רותי
פיזיקה   מזין איליה
נבחרות הרובוטיקה אתי הרשקוביץ אתי הרשקוביץ
של"ח בוארון דנה  
תיאטרון   שחר נאור מי-טל
תנ"ך שטרק סיגל וידוצ'ינסקי ורדה
תעבורה   דורון יניב
תקשורת המונים   אפרת נדלר

 

 

כניסה למערכת