בעלי תפקידים

בעלי תפקידים על יסודי מכבים רעות – מו"ר

 

מנהלת שש – שנתית – גלית בר-אל

מנהלת חטיבת – הביניים – מימי פאר

סגנית ראשונה רווחת הפרט ובגרויות – שרה זהבי

סגנית שנייה מנהלת חטיבה עליונה – אסנת בן צרויה

סגנית שלישית פדגוגיה שש – שנתית – רוית ורון

סגנית רביעית  חברה וקהילה – רוית ברק

סגנית חט"ב – רכזת פדגוגית  – קרן עשהאל

רכזת יועצות – ליאת הוד

רכז טיולים – צחי ליאון

רכזת התפתחות אישית ומעורבות חברתית – טל לוין

רכזת מועצת תלמידים – רוית ברקו

מנהלנית – אביבית ורדי

רכז בטחון – יניב דורון

רכזת מערכת חט"ב– קאהן פרומה

אחראית אתר ביה"ס ומערכת חט"ע– אתי חיים

רכזת חינוך מיוחד – חגית פירו

רכזות עמ"ט- ענת ענבר אל-חי – חט"ב, מיטל ישי – חט"ע

 

"האדם יכול לממש את האינדיווידואליות שלו רק בחברה" קארל מארקס

 

 

 

בעלי תפקידים שכבות

שכבה  ז'– רכזת – ניצן ג'רסי ונדר, יועצת – איילת גבאי

כיתהשם המורה
ז1שפירא אורית
ז2רסולי חוה
ז3ירון זוהר
ז4תירוש עדי
ז5קרת יעל
ז6ג'רסי ונדר ניצן
ז7חיון מיטל
ז8סדן חיה

 

שכבה  ח'  – רכזת –  סיגל שטרק , יועצת – נירה בר אשר

כיתהשם המורה
ח1שטרק סיגל
ח2ברקו רוית
ח3מור טל
ח4עמרני רונית
ח5צברי קוממי הדס
ח6עשהאל קרן
ח7שיינר רווה ריקי
ח8פינקלשטיין אורנה
ח9בראל עדנה

 

 

 

שכבה  ט'– רכזת – ברקוביץ סימונה, יועצת – שירה שרעבי

כיתהשם המורה
ט1שילר לאה
ט2ויינר נועה
ט3בוקובזה טלי
ט4רודקין קלריסה
ט5ברזילי נוגה
ט6חגי תמר
ט7קליינר מאיה
ט8ברקוביץ סימונה
ט9סרוסי מיכל
ט10עטס ענת
ט11גלילי שירי
ט12סיון ששון

 

שכבה י'– רכזת – סיגל נוחמוביץ  לוינזון  יועצת – אפרת נדלר

 כיתהשם המורה
י1נוחמוביץ לוינזון סיגל
י2ישי מיטל
י3מק צ'ארלי
י4רבקינד אפרת
י5גריזמן ענת
י6סירוטה לאה
י7שכטר הדר
י8חזן אורנה
י9צין מור

שכבה יא'– רכז – אלמוג שילוח, יועצת – ליאת הוד

כיתהשם המורה
יא1שילוח אלמוג
יא2אורן זוהר
יא3אברהם  לילך
יא4קדמי סלבי
יא5חיים אתי
יא6ולר יעקב
יא7שרמן רויטל
יא8צמח אורי
יא9שטיר אלה
יא10פסט שואלי

 

שכבה יב'- רכזת – אביטל סגל, יועצת – רותי רוט

כיתהשם המורה
יב1בארי רות
יב2כספי רוזין דגנית
יב3שיין דבורית
יב4עזר קלאודיה
יב5צדוק דקלה
יב6אבנית איילת
יב7הוכוולד איוה
יב8רצ'קובסקי סגל אורית
יב9בר אביטל
יב10סגל אביטל
יב11פינסקי איילת

רכזי מקצוע חט"ב- חט"ע

מקצועחט"בתיכון
אומנותאורית שפיראהילה מזרחי
אזרחותזוהר ירוןטלר אתי
אנגליתמדמון מיכלליבק מיכאלה
ביוטכנולוגיה מור יערי
ביולוגיה גילוני נילי
גיאוגרפיהאורנה קמיןצדוק דקלה
דיפלומטיה יוסף חסידים סנדרה
היסטוריהגוטמן אתילוין טל
הנדסת מערכות אתי הרשקוביץ
חינוך גופנימימי פרדו (בנות שש-שנתי)טלר מוטי (בנים שש-שנתי)
כימיה לה פרנס דליה
לשון הבעה והבנהריקי רווהי'- בן אהרון חגית, יא'- לילך אברהם
מדעיםאורנית חוברה 
מזרחנות שילוח אלמוג
מחשבים/הנדסת תוכנה שרה שרון
מחשבת /תרבות ישראלחיה סדןזהבי שרה
מתמטיקהמורן יונהרבקינד אפרת + גריזמן ענת
סוציולוגיה/פסיכולוגיה רן אורית
ספרותנטע מכתאראורן זוהר
ערביתקוממי צברי הדסבן אבי רותי
פיזיקה מזין איליה
נבחרות הרובוטיקהאתי הרשקוביץאתי הרשקוביץ
של"חיוסף בת חן 
תיאטרון שחר נאור מיטל
תנ"ךשטרק סיגלוידוצ'ינסקי ורדה
תעבורה דורון יניב
תקשורת המונים אפרת נדלר